FİLTRELE

Kadın Bluz

Bluz Nasıl Kombinlenir?

Yaz ve bahar aylarında sıklıkla kullanılan üst giyim parçalarından birisi, kadın bluz ürünleridir. Askılı, yarım kollu ve hatta uzun kollu gibi birçok modeli bulunan bu giyim parçaları, birçok tasarım alternatifine sahiptir. Kokosh olarak sizlerle buluşturduğumuz bluz modelleri , yepyeni kombin olanaklarını beraberinde getirmektedir. Kadın bluz - pantolon kombinleri sevilerek tercih edilen bir ikili olmakla birlikte, bluz - etek ikilisi de oldukça hoş sonuçlar ortaya koymaktadır.

Crop Bluz Ne Demek?

Yeni sezonla birlikte tekrar yükselişe geçmiş bluz modelleri arasında yer almaktadır. Crop bluz tasarımları, bel çevresinin açıkta bırakıldığı oldukça trend bir kesim şeklidir. Sayfamızdaki ürün kategorisi içerisinde bu kesim şekline sahip birçok ürün modeli yer almaktadır. Crop bluz tasarımlarını gardıroplarınıza ekleyerek son moda akımlarına ayak uydurmayı başarabilirsiniz.

Şık Bluz Modelleri Hangileri?

Kokosh olarak sizler için özenle hazırladığımız bu kategori, zamansız bluz modelleri ve yepyeni tasarımları aynı anda içermektedir. Yansıtmak istediğiniz tarzı tamamıyla oluşturmanıza yardımcı olan şık bluz modelleri, bu kategoride yer almaktadır. Madonna yaka, sevilerek tercih edilen şık bluz modelleri seçeneklerimizden birisidir. Daha birçok tasarıma, renge ve kesim şekline sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Askılı Bluz Altına Ne Giyilir?

Hem crop hem de normal kesim askılı bluz modelleri, sayfamızdaki ürün kategorisi içerisinde yer almaktadır. Crop kesim askılı bluz modelleri, özellikle yüksek bel alt giyim parçaları ile birlikte tercih edilmektedir. Tüm tasarım şekilleri, etekler, pantolonlar ve hatta taytlarla birlikte kombinlenebilir. Şık bluz modelleri , tarz uyumunu yakaladığınız sürece her türden alt giyim parçasıyla birlikte kombinleme özgürlüğünü sunmaktadır.
Kadın Bluz Kesimleri Hangileri?
Crop bluz, sayfamızdaki kategoride bulabileceğiniz temel kesim şekilleri arasındadır. Son moda akımlarına ayak uydurmak isteyen kadınlar tarafından sevilerek tercih edilmektedir. Zamansız bir havayı yansıtan balon kol kesim modeli de kategorimizin bir parçasıdır. Askılı bluz modelleri, özellikle sıcak havalarda sevilerek tercih edilen kesimlerden birisidir. Sayfamızdaki tüm kadın bluz modellerini sıralayarak Kokosh olarak sizlere sunduğumuz kesim alternatiflerine göz atabilirsiniz. Online alışveriş ve Kokosh kampanya fırsatlarından yararlanarak istediğiniz bluza sahip olabilirsiniz.