FİLTRELE

Kadın Eşofman Takım & Sweat Takım

Eşofman Takımı Trendleri Neler?

Uyumlu renkleri ve tasarımları ile sevilerek tercih edilen kadın eşofman takımı seçenekleri, Kokosh olarak sizlere sunduğumuz ürün kategorisinde yer almaktadır. Sportif giyim tarzını şık bir duruşla birleştiren bu sweat takım seçenekleri, son moda akımlarına uygun olarak düzenlenmiş birçok tasarıma sahiptir. Bel kısmında bulunan lastik detayı sayesinde crop görünümü verilmiş bayan eşofman takımı ürünlerimiz, yeni trendlere uygun ve popüler olarak tercih edilen tasarımlar arasındadır. Triko takım modelleri de son trendlere uygun ürünlerimizden birisidir.

Kadın Eşofman Takımı Kaç Parça?

Kombinleme derdini ortadan kaldıran kadın eşofman takımı ürünlerimiz, iki parça halinde sizlere sunulmaktadır. Üst ve alt giyim parçalarını içeren bu setler, eşofman takımı içerisinde renk uyumunu sağlamaktadır. Sayfamızdaki eşofman takımı kategorisi içeresinden beğendiğiniz üst ve alt parçalara ulaşmak oldukça kolaydır. Kokosh olarak sizlerle buluşturduğumuz tüm bayan eşofman takımı ürünlerine göz atabilir, aralarından kişisel zevkinizi yansıtan parçalara ulaşabilirsiniz. Sweat takım tasarımlarımız sayesinde, sportif bir şıklığın tadını çıkartabilirsiniz.<

Sweat Takım Modelleri Neler?

Kadın eşofman takımı seçenekleri, kendi içlerinde birçok alt kategoriye ayrılmaktadır. Triko takım, sevilerek tercih edilen alt kategorilerden birisidir. Yumuşacık kumaş dokusu ve giyim sürecine kattığı hava, triko takım tasarımlarımızın popülerliğini korumasını sağlamaktadır. Triko seçeneklerin, kırmızı, krem, sarı mavi, kahve ve petrol gibi birçok renk alternatifi bulunmaktadır. Bu tasarımın yanı sıra, çizgi detaylarının yer aldığı eşofman takımı modelleri de sayfamızın sevilen parçalarındandır. Sade görünüme hareket kazandıran çizgi detayı, bayan eşofman takımı kombinlerine farklı bir canlılık eklemektedir. 
Şortlu Takım Fiyatları Ne Kadar?
Alt giyim parçası eşofman yerine şort olan sweat takım seçenekleri, Kokosh olarak sizler için hazırladığımız ürün kategorisinde yer almaktadır. Şortlu takım ürünlerimiz, farklı renk seçenekleri ve uygun fiyat aralıklarıyla sizlere sunulmaktadır. Lila ve mavi tonları, bu takım ürünlerinde en sevilen renk alternatifleri arasındadır. Tüm ürünlere göz atarak şortlu takım tasarımlarımıza ulaşabilirsiniz. Aralarından rengini ve tasarımını beğendiğiniz bir ürünü bulabilirsiniz. Tek tıkla sepetinize ekleyebilir, kampanyalı şortlu takım fiyatlarından faydalanarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.