FİLTRELE

Etek Modelleri

Etek Nasıl Kombinlenir?

Son moda akımlarına ve sevilerek tercih edilen tasarımlara uygun olarak hazırlanmış etek kategorimiz içerisinde desenli- düz, kısa- uzun etek gibi farklı özelliklere sahip seçenekler yer almaktadır. Kokosh olarak sizlerle buluşturduğumuz kapsamlı etek modelleri arasından yapacağınız seçim, bu giyim parçası ile nasıl kombinler yaratabileceğinizi tamamıyla etkilemektedir. Pileli etek tasarımları kendi başlarına dikkat çekici bir havaya sahip olduğundan sade giyim parçaları ile kombinlenebilir. Seçtiğiniz tasarımın özelliklerini göz önünde bulundurarak şık kombinler oluşturabilirsiniz.

Etek Nasıl Katlanır?

Sayfamızda sizlerle buluşturduğumuz kapsamlı ürün kategorisi içerisinde her boydan etek modelleri yer almaktadır. Uzun piliseli etek modellerinin yanı sıra, kısa ekose etek tasarımları da bulunmaktadır. Geniş ürün yelpazemiz, seçtiğiniz ürünün boyunu değiştirme derdi olmadan istediğiniz özellikleri sunan giyim parçasına ulaşmanızı mümkün kılar. Bu kategoriden ister kısa ister uzun etek ürünlerimize göz atabilirsiniz. Uçlarını katlama veya boyundan kısaltma derdinden kurtulabilirsiniz.

En Şık Etek Modelleri Hangileri?

Ekose etek, uzun yıllardır sevilerek tercih edilen tasarımlardır. Oluşturduğunuz kombine bağlı olarak çok farklı ortamlarda giyilebilen bir tarza sahiptir. Genellikle gündelik kullanım için ideal göz alıcı kesimlere sahip ekose etek tasarımlarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Canlı renklere sahip uzun etek tasarımları, özellikle yaz aylarının vazgeçilmez parçaları arasındadır. İnce kumaşları ve dinamik desenleri ile bu etek modelleri , yaz- bahar sezonunu harika taşımaktadır.
Mini Etek Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?
Mini etek altına giyilecek ayakkabı, oluşturduğunuz kombinin tarzını tamamıyla değiştirir. Sneaker- mini etek kombini, gündelik ve sportif bir tarz elde etmenizi sağlar. Topuklu ayakkabı- mini etek kombinleri ise, yarı resmi bir şıklık yansıtmanıza yardımcı olabilir.
Pileli Etek Nasıl Ütülenir?
Kokosh kalitesinden seçtiğiniz pileli etek modellerinin tüm güzelliğini yansıtması için kırışıklıklardan arındırılması gerekir. Piliseli etek, ince ve narin bir kumaş yapısına sahiptir. Bu nedenle pileli etek ütülerken ısıyı direkt olarak uygulamamak önerilir. Bunun yerine, piliseli etek üzerine yumuşak ince bir bez yerleştirerek ısıyı üzerinden uygulayabilirsiniz. Böylelikle kumaşın tüm şıklığını ortaya koyacağı ve hiçbir hasar almayacağı sonuçlar elde edebilirsiniz.