FİLTRELE

Bayan Gömlek Modelleri

Bayan Gömlek Nasıl Kombinlenir?

İş ortamında ve günlük hayatta popüler olarak tercih edilen giyim parçalarından birisi, kadın gömlek ürünlerimizdir. Tarzları ve tasarımları büyük bir çeşitlilik göstermektedir. Buna bağlı olarak bayan gömlek tasarımlarımızın giyilebileceği ortamlarda değişiklik göstermektedir. Oduncu gömleği kadın modelleri, oldukça sportif ve gündelik bir tarza sahiptir. Buna paralel giyim parçaları ile kombinlendiğinde harika sonuçlar ortaya koymaktadır.

Kadın Gömlek Nasıl Ütülenir?

Kokosh olarak sizlerle buluşturduğumuz bayan gömlek modelleri arasından yaptığınız seçimin tüm özelliklerini yansıtması için kırışıklarının giderilmesi gerekir. Kadın gömlek modelleri , bakım talimatlarında önerilen şekilde kolaylıkla ütülenebilmektedir. İnce kumaş dokusuna sahip bayan gömlek tasarımlarına, düşük derecelerde ısı uygulanması veya ısının direkt olarak kumaş yüzeyine uygulanmaması önerilmektedir. Gerekli temizlik ve bakım talimatlarına uyulduğunda, Kokosh şıklığını sonuna kadar yansıtmayı başarabilirsiniz.

Oduncu Gömleği Nasıl Kombinlenir?

Her kadının gardırobunda yerini alan temel parçalardan birisi, oduncu gömleği kadın modelleridir. Kokosh olarak sizlere sunduğumuz bayan gömlek kategorisi içerisinde, farklı kesim ve renk özelliklerine sahip alternatifleri yer almaktadır. Seçtiğiniz renk ile alt giyim parçası arasında uyum yakalamak, oluşturacağınız kombin için değerli bir adımdır. Oduncu gömleği kadın seçeneklerimiz arasından; kırmızı, lacivert, turuncu, siyah ve yeşil gibi farklı tonlara ulaşabilirsiniz.
Beyaz Bayan Gömlek Altına Ne Giyilir?
Tasarım özellikleri farlılık gösteren beyaz bayan gömlek modelleri, ürün kategorimizin bir parasıdır. Yarasa salaş beyaz kadın gömlek, sevilerek tercih edilen seçeneklerden birisidir. Rahat tasarımı ve şık duruşu sayesinde ön plana çıkan bu model, dar paça pantolonlar ile mükemmel bir uyum sergilemektedir. Beyaz kadın gömlek modelleri arasından daha birçok tasarım ve kesim alternatifine ulaşabilirsiniz.
Siyah Kadın Gömlek Modelleri Nasıl Kombinlenir?
Asil bir duruş deyince akla ilk gelen renk olan siyahı taşıyan bayan gömlek modelleri, sizlerle buluşturulmaktadır. Son zamanlarda yükselişe geçen önü bağlamalı kadın gömlek tasarımları, siyah renk seçeneğiyle sunulmaktadır. Tercihinizi bu trend tasarımdan yana kullanırsanız yüksek bel pantolonlar ile harika kombinler yaratabilirsiniz. Tüm ürünleri sıralayarak siyah da dahil olmak üzere farklı renklerdeki kadın gömlek modelleri seçeneklerini görebilirsiniz.